Novinky

19.12.2014 14:56

Tento rok opět přibudla do série paličkovaných vánočních baněk další. Její výroba mi zabrala asi 6 hodin a průměr baňky je 8 cm.

Paličkovaná Vánoční baňka

16.12.2014 15:46

Vánoce klopou na dveře a u mně se stalo dobrým zvykem vymyslet a upaličkovat nějakou originální Vánoční dekoraci. Ani tento rok nezklamal a opět mám doma novou 3D ozdobu ve Vánočním stylu. Letos je to asi 20 cm vysoký paličkovaný Vánoční stromeček. Kromě paličkované čipky jsem na něj použila i korálky. Upaličkovat jednotlivé  patra mi trvalo 17 hodin, zkompletovat je do podoby stromečku asi 40 minut. Nakolik se mi letošní paličkovaná Vánoční dekorace podařila, posouďte sami :)

Paličkovaný Vánoční stromeček

Záznamy: 9 - 10 ze 52
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vítejte na mém webu

Paličkovaná krajka mě před několika lety nadchla natolik, že jsem se rozhodla odhalit její tajemství a vytvářet ji sama. Tato stránka vznikla proto, abyste taky mohli obdivovat křehkou krásu nití. Věřím, že se Vám mé výtvory budou líbit.

Zaujalo Vás něco? Chtěli byste něco vědět? Neváhejte a napište mi.

Opět se blíži datum narozenin nebo svátku Vašeho blízkeho a Vy již zas hledáte co nejoriginálnější dárek? Tak to jste na té správné adrese ;) Paličkovaná krajka určitě potěší každou ženu. Jestli to bude paličkovaný obrázek, celá serie nebo nějaký paličkovaný šperk, stoprocentne bude Váš dárek opravdu jedinečným, ručně vyrobeným originálem.

Tak tedy neváhejte a prohlédněte si všechny výrobky