Novinky

02.01.2015 13:31

Už je po Vánocích, tak se můžu pochlubit vánočním dárečkem pro sestru. Jelikož jejím oblíbeným zvířetem je delfín, rozhodla jsem je ji jich několik upaličkovat. Obrázek s emi krásne vlezl do rámečku s rozměry 21×30 cm.

Paličkované delfíny

22.12.2014 17:02

Vánoce již klepou na dveře a ja mám pro Vás ještě jednu, poslední paličkovanou Vánoční dekoraci - jehlan s Vánočními motivy. Jehlan vznikl z třech Vánočních ozdob trojuhelníkového tvaru, které jsem zešila dohromady do tavru jehlanu. Výroba této Vánoční ozdoby mi zabrala asi 7 hodin a má přibližně 10 cm.

Paličkované Vánoční trojuhelníčkyPaličkovaný Vánoční jehlan

Záznamy: 7 - 8 ze 52
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na mém webu

Paličkovaná krajka mě před několika lety nadchla natolik, že jsem se rozhodla odhalit její tajemství a vytvářet ji sama. Tato stránka vznikla proto, abyste taky mohli obdivovat křehkou krásu nití. Věřím, že se Vám mé výtvory budou líbit.

Zaujalo Vás něco? Chtěli byste něco vědět? Neváhejte a napište mi.

Opět se blíži datum narozenin nebo svátku Vašeho blízkeho a Vy již zas hledáte co nejoriginálnější dárek? Tak to jste na té správné adrese ;) Paličkovaná krajka určitě potěší každou ženu. Jestli to bude paličkovaný obrázek, celá serie nebo nějaký paličkovaný šperk, stoprocentne bude Váš dárek opravdu jedinečným, ručně vyrobeným originálem.

Tak tedy neváhejte a prohlédněte si všechny výrobky