Novinky

06.05.2015 20:01

V poslední době toho mám až nad hlavu a napaličkování mi nějak nezbývá čas. Ale i přesto bych se s Váma ráda podělila o své paličkované výtvory. Jsou síce již trochu staršího data, no na kráse jim to nebralo. Paličkované chaloupky jsem dělala před několika lety podle podvinků pani Jany Frajkorovej. 

Paličkovaná chaloupka

11.04.2015 21:23

Po dlouhé dobe opät nejaký nový výrobek. Moje první paličkovaná dečka, podle podvinku z časopisu Dorka, byl dárek. Dečka má rozmery 18×18 cm, je upaličkovaná z béžového Kordonetu 50, a její výroba mi zabrala necelých 21 hodin.

Paličkovaná dečka

Záznamy: 5 - 6 ze 52
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na mém webu

Paličkovaná krajka mě před několika lety nadchla natolik, že jsem se rozhodla odhalit její tajemství a vytvářet ji sama. Tato stránka vznikla proto, abyste taky mohli obdivovat křehkou krásu nití. Věřím, že se Vám mé výtvory budou líbit.

Zaujalo Vás něco? Chtěli byste něco vědět? Neváhejte a napište mi.

Opět se blíži datum narozenin nebo svátku Vašeho blízkeho a Vy již zas hledáte co nejoriginálnější dárek? Tak to jste na té správné adrese ;) Paličkovaná krajka určitě potěší každou ženu. Jestli to bude paličkovaný obrázek, celá serie nebo nějaký paličkovaný šperk, stoprocentne bude Váš dárek opravdu jedinečným, ručně vyrobeným originálem.

Tak tedy neváhejte a prohlédněte si všechny výrobky