Novinky

18.07.2015 20:09

Moc ráda vymýšlím nové věc, a tak mi napadlo upaličkovat něco z drátu. Pro začátek to chtělo něco jednoduchšího a tak vznikly tři drátené paličkované srdíčka, a aby nebyly zas až tak jednoduché ozdobila jsem je kamínkami. Velikost srdíček je 11, 14 a 17cm a jejich výroba mi trvala 12 a půl hodiny. Bylo to síce o trochu složitejší než paličkovaní z nití, no myslím, že výsledek stojí za to. (A má to i jednu výhodu, nemusíte to lakovat ;-) )

Paličkovaná srdíčka z drátu

23.06.2015 15:57

Série obrázků loučních kytek patří taky mezi výtvory, na kterých jsem si techniku paličkování ještě jenom osvojovala, no nemyslím, že bych se za ně musela stydět. 

Paličkovaná fialka

 

Záznamy: 3 - 4 ze 52
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na mém webu

Paličkovaná krajka mě před několika lety nadchla natolik, že jsem se rozhodla odhalit její tajemství a vytvářet ji sama. Tato stránka vznikla proto, abyste taky mohli obdivovat křehkou krásu nití. Věřím, že se Vám mé výtvory budou líbit.

Zaujalo Vás něco? Chtěli byste něco vědět? Neváhejte a napište mi.

Opět se blíži datum narozenin nebo svátku Vašeho blízkeho a Vy již zas hledáte co nejoriginálnější dárek? Tak to jste na té správné adrese ;) Paličkovaná krajka určitě potěší každou ženu. Jestli to bude paličkovaný obrázek, celá serie nebo nějaký paličkovaný šperk, stoprocentne bude Váš dárek opravdu jedinečným, ručně vyrobeným originálem.

Tak tedy neváhejte a prohlédněte si všechny výrobky